ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ضدعفونی و گندزدایی معابر حاشیه شهر مشهد با قوت دنبال می شود

به همت گروه جهادی سید الشهدا(ع)؛

مسئول گروه جهادی سید الشهدا(ع) گفت: باتوجه به آنکه حاشیه مشهد محروم تر از سایر نقاط هستند، به همین جهت طلاب جهادگر این گروه تبلیغی اقدام به ضدعفونی معابر حاشیه شهر مشهد نموده اند.

حجت الاسلام نارویی، مسئول گروه جهادی سید الشهدا(ع) در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با بیان این که این گروه تبلیغی با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، به ضدعفونی معابر می پردازند، گفت: باتوجه به آنکه حاشیه مشهد محروم تر از سایر نقاط هستند، به همین جهت گروه تبلیغی سید الشهدا(ع) اقدام به ضدعفونی معابر حاشیه شهر مشهد نموده است و طلاب نیز در این کار حضور و نقش پررنگی دارند.
وی با بیان این که امر ضدعفونی با حضور طلاب و روحانیون در کنار عوامل آتشنشانی به صورت منسجم تری دنبال می شود، تصریح کرد: حضور طلاب در بدنه جامعه به منظور ضدعفونی وجهه دیگری داشته و می تواند مردم را نسبت به ریشه کن شدن هرچه سریعتر و کمک به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا امیدوار کند.
مسئول گروه جهادی سید الشهدا(ع) بابیان این که کار با حضور طلاب و روحانیون جهادگر با قوت بیش تری ادامه می یابد، عنون کرد: علاوه بر معابر، ضدعفونی مساجد و محلات حاشیه شهر از جمله منطقه اسماعیل آباد نیز صورت گرفته و علی رغم جنگ روانی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، این حضور پررنگ و اثرگذار است.
شایان ذکر است؛ در حال حاضر، حدود ۵۴۰ نفر از طلاب جهادگر استان خراسان در کمیته های ۸ گانه شامل ضدعفونی مساجد و معابر، حضور در بیمارستان ها جهت کمک به کادر پرستاری، تولید محتوای فضای مجازی و پاسخگویی به شبهات، عیادت از مریضان کرونایی، سرکشی از خانواده مریضان و متوفیان، کمک به تجهیز متوفیان در آرامستان ها، تولید ماسک n95 (روزانه ۳هزار ماسک) و ... مشغول به ارائه خدمت اجتماعی هستند.


 


كد خبر: 37265  |  تاریخ درج خبر: 1398/12/25  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا