ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فعالیت های جهادی طلاب مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام در سنگر سلامت مردممدیر مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام گفت: طلاب این مدرسه تحت هدايت قرارگاه شهيد حاج قاسم سليماني فعالیت‌های بسزایی در سنگرهایی همچون تولید و توزیع ماسک ها و اقلام بهداشتی در سطح شهرستان انجام داده اند.

حجت الاسلام عبدالجواد ترابي فتح آبادي، مدیر مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام گفت: با وجود تعطیلی مدارس در روزهای گذشته، طلاب مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام تحت هدايت و راهبري قرارگاه شهيد حاج قاسم سليماني معاونت تبليغ حوزه علميه خراسان همگام با سایرجهاد گران اين حوزه و مردم  عزیز فعالیت‌های خود را در سنگرهایی همچون تولید و توزیع ماسک ها و اقلام بهداشتی در سطح شهرستان ادامه داده‌اند.
مدیر مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام با تاکید بر اینکه از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور، مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام، حضور فعالی در عرصه مقابله با این بیماری داشته‌اند، گفت: طلاب و اساتید این حوزه، همگام با سایر نیروهای جهادی در این ایام مشغول فعالیت‌های تبلیغی و تولید و توزیع اقلام بهداشتی بوده و هستند.
وی با اشاره به دیگر فعالیت های جهادی این مدرسه گفت: همچنین گروه جهادی خاتم الانبیاء مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام با همکاری اساتید و طلاب جهادی این حوزه، تحت نظارت و هدایت حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر، امام جمعه این شهرستان اقدام به تهيه و ساخت بيش از ده هزار ماسك دو لايه بهداشتي نموده اند.
حجت الاسلام ترابی فتح آبادی ادامه داد: این ماسک ها و اقلام بهداشتی در بسته بندي هاي 5 عددي آماده سازی شده و پس از گذراندن مراحل استریل سازی در بيمارستان سجاديه اين شهرستان، همراه با يك عدد صابون بهداشتي بزرگ در مناطق محروم شامل روستاها و نقاط محروم حاشيه شهر به صورت رايگان توزيع شده اند.
وی با بیان این که تهيه وساخت برش و بسته بندي اين لوازم به همت طلاب و مردم جهادگر شهرستان صورت پذیرفته است، از خدمات کادر پزشکی و درمان در این عرصه خطیر تقدیر وتصریح کرد: خواهش ما از همه مردم عزیز این است که با ماندن در منزل و همراهی با زحمت کشان عرصه درمان، به زنجیره اجتماعی انتقال و سرایت کرونا خاتمه دهند.
 


كد خبر: 37356  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/10  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا