ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

پذیرش رشته تخصصی تبلیغ در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع)مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) سطح دو و سه، در رشته تخصصی "تبلیغ " طلبه می پذیرد.

حجه الاسلام و المسلمين خانعلي ابراهيمي مدير مدرسه علميه امام محمد باقر  در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان اظهار داشت: با عنايت به ضرورت تحول گرائي در مجموعه حوزه علميه خراسان وورد جدي و عالمانه به مسئله ايجاد مدارس تخصصي و تربيت مبلغان توانمند بعنوان يكي از شاخصه هاي مورد تاكيد مدير اين حوزه بستر و زمينه اين امر بر اساس بايسته هاي حوزه انقلابي فراهم آمده است.

مدير مدرسه علميه  امام محمد باقر گفت:  اين مدرسه  نيز در همين راستا به منظور مبادرت و اهتمام نسبت به توسعه مدارس و مراكز تخصصي در مجموعه حوزه علميه خراسان، با تاييد و دريافت مجوز از سوي مركز مديريت اين حوزه از سال 99-400 در رشته تخصصي تبليغ طلبه مي پذيرد 
وي افزود: طلاب متقاضی با اتمام دروس کتبی و شفاهی سطح یک حوزه و قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه علمی می توانند از 20 فروردین تا 10 اردیبهشت 99 نسبت به ثبت نام در رشته تخصصی تبلیغ این مدرسه ثبت نام کنند.
حجه الاسلام والمسلمين ابراهيمي در ادامه گفت: اعطای دانشنامه رسمی سطح 3 حوزه، پرداخت کمک هزینه تحصیلی، امکان ادامه تحصیل در مقطع سطح 4 حوزه، بهره مندی از اساتید برجسته، بهره مندی از دانش پژوهان این دوره در فضاهای تبلیغی و اولویت اعزام در مناسبت های تبلیغی از مزایای تحصیل در این رشته مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) است.
گفتنی است، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 32568987، 32731256 و یا شماره همراه 09159126028 تماس حاصل نمایند.


كد خبر: 37369  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/11  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا