ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) در میدان جهاد حفظ سلامت مردممدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) گفت: جمعی از مبلغان و جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع)، با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا در قالب قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.

حجت الاسلام والمسلمین خانعلی ابراهیمی، مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع)، در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: جمعی از مبلغان و جهادگران مدرسه علمیه  امام محمد باقر (ع)، با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا، در قالب قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به ارائه خدمت اجتماعی بر اساس تاکید مدیر این حوزه مبارکه می پردازند.
مدیر مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) با اشاره به بخش هایی از فعالیت های این گروه جهادی عنوان کرد: طلاب سطح یک و دو مدرسه به همراه مسئولان و دست اندرکاران، در فرصت پیش آمده به ضدعفونی معابر، مغازه ها، عابربانک ها، ایستگاه های اتوبوس و فضاهای شهری در راستای جلوگیری از پیشرفت زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا می پردازند.
وی با بیان این که این گروه همچنین در روند بسته بندی ارزاق و مواد شوینده آستان قدس رضوی نیز حضور فعالی داشتند، خاطر نشان کرد: تغسیل اموات کرونایی، توضیح و پخش اقلام بهداشتی و ارزاق در میان گروه های هدف و مشارکت در اجرای هدفمند، وسیع و گسترده طرح غربالگری بیماران کرونایی در مراکز بهداشت نیز از جمله برنامه های این گروه می باشند.
مدیر مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) همچنین اعزام مبلغان این مدرسه به مناطق حاشیه شهر و خدمات دهی به آنان به همراه قربانی کردن گوسفند، تهیه گوشت و دیگر مواد غذایی و همراهی در توزیع و عرضه آن را از دیگر اقدامات طلاب مدرسه عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین خانعلی ابراهیمی در پایان بیان کرد: ان شاء الله با همت طلاب جهادگر مدرسه به فعالیت خود ادامه خواهیم داد و امیدواریم به حول و قوه الهی و مدد اهل بیت(ع) به زودی شاهد ریشه کنی ویروس کرونا باشیم.
 


كد خبر: 37375  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/11  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا