ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

طلاب جهادگر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) در خط مقدم خدمت به نیازمنداندومین مرحله تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی توسط مدرسه علمیه حضرت زینب(س) تحت فعالیت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد در روز دهم فروردین مصادف با میلاد امام سجاد(ع) اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، پس از نخستین اقدام مدرسه علمیه حضرت زینب(س) در خدمت به افراد نیازمند در آستانه سال نو، این بار دومین مرحله تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی توسط این مدرسه علمیه در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد در روز دهم فروردین مصادف با میلاد امام سجاد(ع) تحت فعالیت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان اجرا شد.
خانم پارسایی، مدیر محترم این مدرسه در این باره، گفت: در روزهایی که بسیاری از مشاغل با تعطیلی مواجه شده اند، کارگران ساختمانی بیشترین آسیب پذیری را داشته اند، لذا وظیفه خود دانستیم با اطلاع رسانی به خیرین از طریق کانال مدرسه و فضاهای مجازی برای تهیه بسته های کمک معیشتی اقدام نماییم.
وی در ادامه عنوان کرد: این بسته ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب، مرغ، نان و مواد شوینده بهداشتی می باشد که طی دو مرحله به درب منازل خانواده های نیازمند شناسایی شده تحویل داده شد.
مدیر این حوزه همچنین در ادامه از واریز مبلغ۰۰۰/۰۰۰/ ۳۰۰ میلیون ریال معادل سی میلیون تومان از سهم امام بابت کمک به بیماران مبتلا به کرونا، به حساب قرار گاه جهادی شهید سلیمانی، خبر داد.
شایان ذکر است؛ نخستین مرحله این طرح نیز که به منظور گره گشایی از مشکلات خانواده ها در آستانه سال نو برگزار شده بود، در آن از یکسو توزیع گوشت و سبدمواد غذایی بین نیازمندان صورت گرفت و از سوی دیگر نیز با کمک خیرین ۱۴۰ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی به سادات دارای شرایط اعم از طلبه و غیر طلبه اهدا شد.

 


كد خبر: 37382  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/13  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا