ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

روش تحلیل سیاسی مبتنی بر اندیشه رهبر معظم انقلاب، برگزار می شوداداره سیاسی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان با همکاری مدرسه علمیه عباسقلی خان، دوره آموزشی «روش تحلیل سیاسی مبتنی بر اندیشه رهبر معظم انقلاب » را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اداره سیاسی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، با همکاری مدرسه علمیه عباسقلی خان، دوره آموزشی روش تحلیل سیاسی مبتنی بر اندیشه رهبر معظم انقلاب ویژه طلاب برادر و خواهر را به صورت مجازی و آفلاین از طریق سامانه lms در تابستان ۹۹ برگزار می کند.
حجت الاسلام و المسلمین بابائی به عنوان استاد این دوره در ۱۸ جلسه ( ۸ الي ۱۴ دقيقه اي) مباحثی را از کتاب روش تحلیل سیاسی (مجموعه بیانات حضرت آیت الله العظمي خامنه ای (مد ظله العالی) درباره مهارت ها و فنون تحلیل سیاسی) انتشارات انقلاب اسلامی، ارائه می دهد.
این دوره بصورت مجازي و آفلاين در سامانه lms به نشاني http://lms.hozehkh.com/panel برگزار و گواهي شركت در دوره به قبول شدگان در آزمون نهايي نیز، اعطاء می شود.
گفتنی است، علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند با ورود به سامانه lms ، دوره های دسته بندی شده، آموزش های عمومی معاونت ها، معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی، سیاسی و اجتماعی، دوره روش تحلیل سیاسی، نسبت به ثبت نام اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به کانال این اداره با عنوان «بصیرت و سلوک انقلابی»در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/sasatebad مراجعه کرده و یا شماره تلفن 05132008664 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است، زمان آزمون و ارزيابي این دوره بصورت مجازي در تابستان جاري متعاقبا اعلام مي گردد.

 


كد خبر: 38041  |  تاریخ درج خبر: 1399/04/09  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا