ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

سی و دومین نشست پژوهشی پنجشنبه برگزار می گرددسی و دومین نشست پژوهشی به همت گروه رجال و حدیث معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان پنجحشنبه به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در ادامه سلسله نشست های حدیث پژوهی، سی و دومین نشست پژوهشی به همت گروه رجال و حدیث معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و به صورت غیرحضوری از طریق سامانه(LMS) برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در سی و دومین نشست حدیث پژوهی طلاب پژوهشگر به صورت مجازی از محضر دکتر عبداللهی از اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع « عقلانیت وحیانی در احادیث کتاب عیون اخبار الرضا علیه السلام» بهره می برند.
علاقه مندان به این منظور می توانند پس از نام نویسی و ورود به پنل شخصی خود در سامانه LMS حوزه علمیه خراسان، نسبت به ثبت نام در این نشست ها اقدام کنند و با آدرس http://rejal.lms2.hozehkh.com/ws/fucumfavger
در این وبینار شرکت کنند.
گفتنی است، از بهترین نوشتاری که در قالب یک مقاله علمی به تقریر یا نقد این نشست بپردازد، تقدیر می شود و جوائز نفیس اعطاء خواهد شد.
این گروه از مقالات علمی پژوهشی همه پژوهشگران علاقمند، اعم از طلاب حوزه علمیه خراسان و سایر طلاب حوزه های علمیه و دانشجویان علوم دینی ، جهت چاپ در دوفصلنامه مطالعات اعتبار سنجی حدیث حمایت می کند و پژوهشگران می توانند آثار خود را در سامانه این مجله به آدرس vsh.journals.hozehkh.com ارسال فرمایند و از امتیازات و مزایای آن بهره مند شوند.


كد خبر: 39057  |  تاریخ درج خبر: 1399/08/28  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا