ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری نمایشگاه کتاب در مدرسه علمیه الحجه(عج)-شعبه1‏ مشهدواحد فرهنگي تبليغي مدرسه الحجه(عج) شعبه1‏ مشهد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نمايشگاه حضوري و مجازي آشنايي با اهميت و ارزش كتاب‌های كتابخانه مدرسه را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، واحد فرهنگي تبليغي مدرسه الحجه(عج) شعبه1‏ مشهد، در راستاي عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی، به مناسبت هفته كتاب، نمايشگاه حضوري و مجازي آشنايي با كتاب های كتابخانه مدرسه و اهميت و ارزش اين كتاب ها را، برگزار کرد.
آشنایی طلاب با مهمترین منابع موجود در عناوین مختلف موجود در کتابخانه مدرسه، به عنوان یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.
همچنين، معرفی نسخ خطی و نوارهای کاست ضبط شده توسط اساتید و علما که در این کتابخانه نگهداری می شوند، جهت آشنایی طلاب با سیره زندگی و تلاش های علمی بزرگان، از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه کتاب در این مدرسه بوده است.
گفتنی است، علاقمندان برای آشنایی بیشتر با کتاب های موجود در کتابخانه این مدرسه می توانند به صورت مجازی و از طریق کانال فرهنگی مدرسه علمیه الحجه(عج) شعبه یک مشهد به آدرس https://eitaa.com/joinchat/2282225739C608ec729ba اقدام نمایند.
 


كد خبر: 39075  |  تاریخ درج خبر: 1399/09/01  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا