ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
فعالیت 6 گروه علمی به همت مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: هم اکنون شش گروه فعال فقه حکومت، فقه تمدن، علوم انسانی، اخلاق، عدالت و مهندسی فرهنگی با نظارت این مرکز فعالیت دارند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۴
حس مفید بودن، مهم‌ترین دغدغه نخبگان حوزوی است
مدیر کل دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: سطح فکر نخبه حوزوی ما بالاتر از آن است که بخواهد به خودش و منافعش فکر کند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
بسترهای تقریب مسلمانان و اهل کتاب در فقه شیعه، بررسی شد
پایان‌نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان « بسترهای تقریب مسلمانان و اهل کتاب در فقه شیعه» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، در مرکز مدیریت دفاع شد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
تربیت کامل به روش، محتوا، مخاطب و متولی امر نیاز دارد
مدیر حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: برای انجام یک تربیت کامل باید به روش، محتوا، مخاطب و متولی امر تعلیم و تربیت به عنوان ارکان این مسئله توجه کرد تا تاثیر گذار باشد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
حضور انتشارات حوزه علمیه خراسان در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران
مدير ترویج و گسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان از حضور انتشارات حوزه علمیه خراسان با بیش از 35 عنوان اثر علمی در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
موضوعات پایان نامه های طلاب خراسان جنوبی متناسب با نیاز استان تعیین می شود
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: سعی شده که موضوعات پایان‌نامه‌ها متناسب با نیازهای این استان باشد و بتواند در صحنه واقعی مشکلات فرهنگی، اجتماعی و بصیرتی استان را برطرف کند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی درگذشت آیت الله سید محمدحسن علوی
مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی درگذشت آیت الله سید محمدحسن علوی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
«آیت الله علوی» از روحانیون برجسته سبزوار درگذشت
آیت الله سید محمد حسن علوی از روحانیون برجسته دوران انقلاب و از رهروان بیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به دیدار حق شتافت.
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
اسلامی سازی علوم انسانی مستلزم جهت‌گیری دانش‌آموزی به سمت توحید و معنویت است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: اسلامی سازی علوم انسانی مستلزم جهت‌گیری دانش‌آموزی به سمت توحید و معنویت است
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
مهر عالمانه بر كارنامه صادقانه فاضلان و خادمان پژوهش
معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با تکیه بر همین تاکیدات و تاییدات است که در 5 سال اخیر گام های تحولی خود را شبانه روزی با تکیه بر آموزش پژوهش محور آغاز کرده و امروز ثمرات آن در قالب مقالات، كتاب ها و پژوهش ها، نشست های علمی و هیئت های اندیشه ورز، راه اندازی دروس خارج در راستای نیازهای روز با تاکید بر تقاضای مستحدثه جامعه اسلامی و مطالبه از حوزه، حضور در نمایشگاه های گوناگون و خدمات علمی پژوهشی به پژوهشگران، فضلا و طلاب برای رشد فزاینده این حرکت به خوبی مشاهده و به حق در فرمایش اساتید جلوه می کند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
1234567891011121314151617181920...
بالا