ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مراسم روایتگری شهدای مدافع حرم در کاشمر، برگزار شدمدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر، به مناسبت گراميداشت شهداي تازه تفحص شده منطقه خان طومان و مراسم وداع با يادگار دوران دفاع مقدس، شهيد احمد قانعي، مراسم روايتگري جانباز مدافع حرم و از فرماندهان تيپ فاطميون، سيد احمد حيدري(ابوتراب)، را با رعايت كامل شیوه نامه های بهداشتي برگزار کرد .

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مراسم روايتگري جانباز مدافع حرم و از فرماندهان تيپ فاطميون، سيد احمد حيدري(ابوتراب)، به مناسبت گراميداشت شهداي تازه تفحص شده منطقه خان طومان و مراسم وداع با يادگار دوران دفاع مقدس، شهيد احمد قانعي با رعايت كامل شیوه نامه های بهداشتي و با حضور اساتيد، طلاب و اقشار مختلف جامعه، به همت مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر برگزار شد.
سيداحمد حيدري، راوي دفاع مقدس، برگزاري يادواره هاي شهدا و آشنايي با طرز فكر آنان را، نمادي از زنده بودن فرهنگ ايثار و شهادت دانست و گفت: بايد در برگزاري اين آئين ها به محتوا و اثرگذاري آن اهتمام جدي شود؛ اگر اين فرهنگ نهادينه شود جامعه را به سعادت و كمال مي رساند.
وي افزود: شهدا مسئوليت پذير بودند و نسبت به اسلام و دين اسلام اداي دين داشتند و خالصانه در راه آرمان هاي انقلاب جان خود را تقديم اين نظام كردند و همواره كار آنها براي رضاي خدا بود و هيچ وقت از خدمت به مردم خسته نمي شدند.
این فرمانده تيپ فاطميون، با اشاره به اينكه رژيم صهيونيستي و آمريكا به دنبال تجزيه كشورهاي اسلامي هستند، گفت: دولت سوريه و عراق به همراه مدافعان انقلاب اسلامي توانستند موفقيت‌هايي در حوزه مقابله با استكبار و داعشيان داشته باشند.
وی افزود: با اينكه شهداي حماسه خان طومان مي توانستند عقب نشيني كنند و جان خود رانجات دهند اما با رزم بي‌امان در مقابل دشمن، ايستادگي كردند و به شهادت رسيدند .
حیدری با بیان اینکه شهداي ما هميشه خطوط قرمز انقلاب و اسلام را رعايت مي كردند و هيچ وقت از پاسداري اين انقلاب كوتاهي نمي آمدند، تاکید کرد: همه ما بايد همواره نسبت به حفظ دستاورد هاي انقلاب توجه داشته باشيم و هميشه خود را در مسير شهدا قرار دهيم و مراقب توطئه و مكر دشمنان باشيم چون دشمنان به دنبال اختلاف در بين آحاد ملت ايران هستند.

 


كد خبر: 38829  |  تاریخ درج خبر: 1399/07/27  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا