ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اعلام زمان برگزاری آزمون شفاهی حفظاداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان، زمان برگزاری آزمون شفاهی سالانه حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه طلاب را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، آزمون شفاهی حفّاظ قرآن کریم که در مرحله آزمون کتبی محفوظات و مفاهیم، امتیاز کسب کرده اند، را اعلام کرد.
براساس این گزارش، طلاب با کسب نمره 70 به بالا از آزمون‌های کتبی مسابقه که شامل دو بخش محفوظات و مفاهیم بوده است، به مرحله‌ی شفاهی راه یافته اند.
راه یافتگان به مرحله‌ی آزمون شفاهی استان های خراسان شمالی و جنوبی، پنجشنبه 6 آذرماه به صورت آنلاین در سامانه‌ی LMS به آدرس http://farhangi.lms2.hozehkh.com برگزار می شود.
آزمون شفاهی ویژه طلاب خراسان رضوی نیز به صورت حضوری در روز جمعه 7 آذرماه در محل معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان واقع در خیابان امام خمینی نرسیده به میدان 10 دی، روبروی هلال احمر، برگزار می شود.
لازم به ذکر است، در صورت اعمال ممنوعیت های کرونایی، تغییر در زمان و نحوه‌ی اجرای آزمون شفاهی، اطلاع رسانی خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 32008691 تماس حاصل کرده و یا به کانال اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان در پیام رسان ایتا به نام "اهل الذکر "و به آدرس https://eitaa.com/khaliferahman مراجعه نمایند.

اسامی راه یافتگان برادر
اسامی راه یافتگان خواهر
اسامی راه یافتگان مرحله دوم

 


كد خبر: 39051  |  تاریخ درج خبر: 1399/08/28  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا