ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

سی و ششمین نشست پژوهشی «تحلیل مناظرات امام رضا(ع) در عیون اخبارالرضا(ع) از منظر روش‌شناسی» برگزار می شودسی و ششمین نشست پژوهشی «تحلیل مناظرات امام رضا(ع) در عیون اخبارالرضا(ع) از منظر روش‌شناسی» به صورت مجازی از طریق سامانه LMS این حوزه 11 آذر 99 ساعت 19 برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان سی و ششمین نشست پژوهشی «تحلیل مناظرات امام رضا(ع) در عیون اخبارالرضا(ع) از منظر روش‌شناسی» به همت بنیاد پژوهش های اسلامی (شعبه قم) و گروه رجال و حدیث معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به صورت مجازی از طریق سامانه LMS این حوزه سه شنبه 11 آذر 99 ساعت 19  برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در سی و ششمین نشست حدیث پژوهی طلاب پژوهشگر به صورت مجازی از بیان و نظرات دکتر مجید کافی از اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع «تحلیل مناظرات امام رضا(ع)در عیون اخبارالرضا(ع) از منظر روش‌شناسی» بهره می برند.
عهلاقه مندان به این منظور می توانند پس از ثبت نام و ورود به پنل شخصی خود در سامانه LMS حوزه علمیه خراسان، نسبت به ثبت نام در این نشست ها اقدام نمایند.
همچنین لینک مستقیم وبینار این جلسه جهت استفاده عموم طلاب و دانش پژوهان به آدرس https://rejal.lms2.hozehkh.com/ws/sawj6ahfjx6 می باشد و برای مشاهده اطلاعات تکمیلی می توانند از کانال
https://eitaa.com/joinchat/1846018082C067d491c5f دیدن کنند.
لازم به ذکر است از بهترین نوشتاری که در قالب یک مقاله علمی به تقریر یا نقد این نشست بپردازد، تقدیر می شود و جوائز نفیس اعطاء خواهد شد.
همچنین این گروه از مقالات علمی پژوهشی همه پژوهشگران علاقه مند، اعم از طلاب حوزه علمیه خراسان و سایر طلاب حوزه های علمیه و دانشجویان علوم دینی ، جهت چاپ در دوفصلنامه مطالعات اعتبار سنجی حدیث حمایت می کند و پژوهشگران می توانند آثار خود را در سامانه این مجله به آدرس vsh.journals.hozehkh.com ارسال فرمایند و از امتیازات و مزایای آن بهره مند شوند.

 


كد خبر: 39158  |  تاریخ درج خبر: 1399/09/10  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا