ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آغاز ثبت نام بن خرید کتاب از نمایشگاه "مجازی" کتاب تهراننخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم تا 6 بهمن ماه 1399 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، این دوره از نمایشگاه کتاب تهران به صورت مجازی و از طریق سامانه فروش به نشانی tehranbookfair.ir از اول تا 6 بهمن 99 برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری صورت می‌گیرد.
«خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور نموده است که با تلاش و پیگیری معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان مشخصات طلاب و اساتید این حوزه جهت ثبت در سامانۀ ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» ارسال گردیده و علاقه مندان می توانند از طریق سایت https://bon.tibf.ir/fa نسبت به ثبت نام بن کتاب اقدام کنند.
نکاتی که قبل از ثبت نام بن باید توجه شود
یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کدملی متقاضیان اختصاص می یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.
سقف یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 200 هزار تومان است که از این مقدار 60 درصد، معادل 120 هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب است و 40 درصد، معادل 80 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
سقف یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای، اساتید، اعضای هیئت علمی و مدرسان حوزوی 400 هزار تومان است که از این مقدار 50 درصد، معادل 200 هزار تومان سهم عضو هیئت علمی و 50 درصد، معادل 200 هزار تومان نیز برعهدۀ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
همچنین، سهم خریدار از یارانۀ اعتبار خرید کتاب، هنگام خرید کتاب محاسبه و کسر می‌گردد و هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.
با توجه به بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده اند و بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود
لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت پیامکی با این جمله: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد»، ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و خرید قطعی و ثبت شود.
هنگام ثبت نام، شماره تلفن همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.
گفتنی است، سفارشات خریدار توسط ناشران به آدرس داده شده در سایت ارسال می شود.
علاقه‌مندان برای آگاهی در مورد بن نمایشگاه،‌ سرویس‌های ارسال ‌کتاب و سامانه فروش کتاب و نیز نحوه ثبت‌نام ناشران‌، می‌توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره 02191009898 تماس حاصل فرمایند.

 


كد خبر: 39550  |  تاریخ درج خبر: 1399/10/20  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا