ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت نام نوزدهمين آزمون سراسري قرآن و عترتنوزدهمين آزمون سراسري قرآن و عترت توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نوزدهمين آزمون سراسري قرآن و عترت توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و علاقه مندان تا 30 دی ماه 99 برای ثبت نام اقدام کنند.
حفظ كل قرآن كريم، حفظ جزء 30 و حفظ سوره بقره در جزءهاي: اول، پنجم، دهم، پانزدهم، بيستم، بيست و پنجم، ترجمه و مفاهيم قرآن كريم (2 رشته) ترجمه سوره بقره، تفسير سوره بقره (تفسير نمونه)، معارف اهل بيت (ع) در دو قسمت حفظ و مفاهيم از نامه 31 نهج البلاغه ( نامه امام علي ع به امام حسن ع) و حفظ و مفاهيم دعاي 20 صحيفه سجاديه (دعاي مكارم الاخلاق) رشته هایی است که علاقه مندان می توانند در آن زمینه شرکت کنند.
زمان برگزاري آزمون مجازي، نيمه اول اسفند ماه 99 می باشد و با اعطاي گواهينامه و اهداي جوايز ارزنده به قيد قرعه همراه است.
طلاب و خانواده آنان (فرزند و همسر)، می توانند برای نام نویسی رایگان از طریق سايت معاونت فرهنگي اجتماعي سياسي حوزه علميه خراسان به نشاني http://farhangi.hozehkh.com/2167/ اقدام کنند.


كد خبر: 39563  |  تاریخ درج خبر: 1399/10/21  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا