ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت نام طرح آموزشي- مهارتي «نافع» تا 25 دیمديريت اساتيد با همكاري مركز آموزش مجازي و مركز آموزش مهارتهاي علمي وكاربردي معاونت فرهنگي اجتماعي این حوزه، طرح آموزشي- مهارتي «نافع» را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نظر به لزوم ارتقاي سطح آموزش مجازي، توليد محصولات آموزشي و درخواست هاي كادر علمي و اجرايي مدارس علميه خراسان مبني بر برگزاري دوره هاي دانش افزايي و مهارت افزايي مجازي، مديريت اساتيد با همكاري مركز آموزش مجازي و مركز آموزش مهارتهاي علمي وكاربردي معاونت فرهنگي اجتماعي این حوزه، طرح آموزشي- مهارتي «نافع» را برگزار مي كند.
سرفصل هاي آموزشي این طرح شامل: آموزش هاي رايانه واينترنت، استفاده از نرم افزار نور، معرفي كتابخانه هاي رايانه اي، پاور پوينت و پاور دايركتور، پادكست و فتوشاپ و نقشه مفهومي ( مايند مپر. ايكس مايند و...) می باشد.
این دوره به عنوان آموزش ضمن خدمت در صورت قبولي در آزمون هاي پايان دوره ثبت و گواهينامه بعد از برگزاري آزمون و كسب حداقل نمره قبولي 75 درصد اعطا خواهد شد.
برگزاري دوره ها در قالب آموزش (آنلاين - آفلاين)، حضور مربي به عنوان پشتيبان جهت پاسخگويي به سئوالات و برگزاري دوره به صورت كاملا رايگان از دیگر مزایای این برنامه است.
فايل اطلاعات دوره، جهت ثبت نام دقيق تر و تعهد شركت كنندگان اعم از اساتيد و كادر اجرايي مدارس برای شركت در دوره ها -در صورت ثبت نام - ارائه شده که اساتید می توانند آن را از طریق مدارس، دریافت کنند تا مسئولان مروبطه تا 25 دی 99، فرم را پس از تکمیل، به پیوست نامه در ارسال شده، ارائه دهند.
ضمناً اطلاعات تكميلي درخصوص زمان آغاز دوره، لينك كلاس ها و ..... متعاقباً اعلام خواهدشد.


كد خبر: 39567  |  تاریخ درج خبر: 1399/10/21  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا