ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مدیر جدید شعبه 3 مدرسه علمیه حضرت مهدي (عج)معرفی شدحجت الاسلام عباس نژاد به عنوان مدیر جدید شعبه 3 مدرسه علمیه حضرت مهدي (عج) معرفی و از خدمات حجت الاسلام الهی خراسانی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مراسم توديع و معارفه مديريت شعبه 3 مدرسه حضرت مهدي با رعايت دستور العمل هاي بهداشتي و حفظ فاصله گذاري اجتماعي و برگزار شد.
در ابتدا حجه الاسلام و المسلمين كاظمي، مسئول حوزه مديريت حوزه علمیه خراسان با اشاره به سه نوع مدیریت ميراث خوار یا فرصت سوز، ميراث دار یا راضی به وضع موجود و ميراث ساز یا همان فرصت ساز، اظهار کرد: ما در حوزه به دنبال پرورش مديريت فرصت ساز هستيم تا در آینده مدیرانی که مسیر تحولی و رو به رشد این حوزه، جامعه و نظام را بیش از پیش رقم بزنند، معرفی شوند.
در این مراسم، حجت الاسلام و المسلين محمدجواد نظافت رئیس مدارس حضرت مهدي عجل الله تعالي فرجه با بيان اينكه يكي از نعماتي كه خداوند بر ما ارزاني داشته، دوست خوب است، گفت: این امر، بهترين نعمت است و يكي از بهترين كارها كشف دوستان خوب می باشد؛ بنابراین، اینکه برای کارها و رشد حوزه به دنبال افرادی دلسوز و فداكار باشیم، بسیار ارزنده است.
همچنین، حجت الاسلام محمد الهي خراساني، مدير سابق شعبه 3 مدرسه علمیه حضرت مهدی(عج) با اشاره به ويژگي هاي حضرت زهرا سلام الله عليها در بيان مقام معظم رهبري، گفت: مهمترين ويژگي آن حضرت، الگوي جامع بودن است که می بایست به عنوان کسی که وظیفه ای بر عهده داشته و داریم از آن درس بگیریم.
در ادامه حجت الاسلام عباس نژاد، مدير جديد شعبه 3 مدرسه علمیه حضرت مهدی(عج) به اهميت و سنگيني اين مسئوليت اشاره و با بيان لزوم جديت هرچه بيشتر در تعالي و رشد طلاب، به ارائه برنامه هاي علمي ، آموزشي ، پرورشي و تبليغي خود در این عرصه پرداخت.


كد خبر: 39571  |  تاریخ درج خبر: 1399/10/22  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا