دوره توانمندسازی مربیان و معلمان مدارس پیش حوزوی برگزار می شود

دوره توانمندسازی مربیان و معلمان مدارس پیش حوزوی برگزار می شود
مدیر پذیرش و مدارس پیش حوزوی حوزه علمیه خراسان، از اجرای طرح "بهشت من" با هدف توانمندسازی مربیان و معلمان این مدارس خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام ريحاني با اشاره به ارزش و جايگاه والاي معلمين، طراحي دوره "بهشت من" را از رسالت‌هاي تعيين شده در سياست‌هاي كلان حوزه علميه خراسان بر شمرد.

وی افزود: بنا بر تأکید مدیر عالی حوزه علمیه خراسان، مخاطب درجه يك حوزه علميه، كودكان و نوجوانان مي‌باشند و اگر براي آنان به درستي برنامه‌ريزي شود، تحولات بزرگ اجتماعي را شاهد خواهيم بود؛ بر این اساس توانمندسازی معلمين به عنوان اولين فرماندهان اين خط مقدم، ضرورت دارد.

مدیر پذیرش و مدارس پیش حوزوی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه پيش‌نياز حضور در دوره هاي تخصصي كه چهار دوره است، شركت كامل در دوره حضوری و قبولي در آزمون انتهايي دوره و مصاحبه مي باشد، تصریح کرد: اهميت كار فرهنگي با كودك و نوجوان، تاريخچه و پيشينه در جهان و ايران، اصول كار و بايستگي‌هاي مربي، ابزار و مهارت‌هاي كار با كودك و نوجوان و منبع‌شناسي از سرفصل‌هاي دوره عمومي اين طرح است.

حجت‌الاسلام ریحانی خاطرنشان کرد: ۱۴ ساعت آموزش تخصصي، معرفي ممتازين دوره به مدارس، صدور گواهينامه و تشكيل پرونده استادي در حوزه علميه براي افرادي كه امتياز بالاي هفتاد درصد را كسب نمايند، از امتيازات اين دوره مي‌باشد.

بنا بر این گزارش، سي و ششمين دوره جذب و توانمندسازي مربيان، معلمان، دبيران در طرح سيب بهشتي، ويژه مربيان و معلمان مدارس پيش حوزوي مي‌باشد كه با برنامه‌ريزي مديريت مدارس پيش حوزوي و با مشاركت مدرسه علميه عالي تربيت و حوزه علميه تخصصي معراج از ۲۲ تا ۲۸ مرداد برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره می‌توانند از طریق لینک https://eitaa.com/joinchat/3939106852C454f2d1a02 در پیام‌رسان ایتا اقدام کنند.

 


كد خبر: 44135  |  تاریخ درج خبر: 1401/04/01  |  کد خبرنگار: 163050  |  نام خبرنگار: زهرا شريعتي
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا