مدیر دفتر حراست و امور صیانتی و معاون اداری و مالی معرفی شدند

مدیر دفتر حراست و امور صیانتی و معاون اداری و مالی معرفی شدند
حجت الاسلام و المسلمین سید جواد هاشمی و امیر مفیدی به ترتیب به عنوان مدیر دفتر حراست و امور صیانتی و معاون اداری و مالی حوزه علمیه خراسان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی طی حکمی مدیریت دفتر حراست و امور صیانتی را به حجت الاسلام و المسلمین سید جواد هاشمی سپرد و در ابلاغی دیگر، آقای امیر مفیدی را به عنوان معاون اداری و مالی حوزه علمیه خراسان معرفی کرد.
در حکم مدیر حوزه علمیه خراسان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون و تقدیر و تشکر از تلاش های ارزشمند ایشان، به موجب ابلاغ اعلام شده، حجت الاسلام و المسلمین سید جواد هاشمی به عنوان مدیر دفتر حراست و امور صیانتی حوزه علمیه خراسان معرفی شد و امیر مفیدی نیز معاونت اداری و مالی این حوزه را عهده دار شد.
آیت الله عاملی برای حجت الاسلام و المسلمین سید جواد هاشمی که پیش از این نیز در این سمت فعالیت داشت و آقای امیر مفیدی که معاون پشتیبانی و منابع انسانی بود و با عنوان جدید معاون اداری و مالی مسئولیت خود را ادامه می دهد، آرزوی توفیق کرده که با استمداد از حضرت بقیه الله(عج) منشا خدمات شایسته ای باشند.
گفتنی است ابلاغ های جدید بر اساس سازمان‌نمای کلی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان که اخیرا با تصویب شورای عالی این حوزه اعلام شده، صورت می گیرد.

 


كد خبر: 44136  |  تاریخ درج خبر: 1401/04/01  |  کد خبرنگار: 3884  |  نام خبرنگار: حميد محمديان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا