برگزاری دوره تعلیم و تربیت تمسّک در کانون قرآنی خلیفه‌الرحمان

برگزاری دوره تعلیم و تربیت تمسّک در کانون قرآنی خلیفه‌الرحمان
کانون قرآنی مدرسه تابستانه خلیفه‌الرحمان، اولین دوره تعلیم و تربیت تمسّک را، ویژه عموم خواهران و برادران برگزار می‌کند.

 به گزارش خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، کانون قرآنی مدرسه تابستانه خلیفه‌الرحمان، تحت نظارت و اشراف معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه در راستای طرح تابستانه رشد "شادی، نشاط و معنوی"، اولین دوره تعلیم و تربیت تمسّک(آشنایی با قرآن و اهل‌بیت علیه‌السلام)، ویژه عموم خواهران و برادران را به صورت رایگان برگزار می‌‌کند.

 روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، تدبر در قرِآن، اندیشه‌های تفسیری رهبر معظم انقلاب، درنگی در نهج‌البلاغه، آشنایی با صحیفه سجادیه و سیره اهل‌بیت(ع)، از رشته‌های انتخابی در این دوره می‌باشد.

کلاس‌های قرآنی، معارف و احکام، فوق برنامه‌های ورزشی و تفریحی، جشن و جُنگ شادی، آموزه‌های مهارتی و بازدید علمی و مشاوره از دیگر برنامه‌هایی اجرایی در مدرسه تابستانه خلیفه‌الرحمان می‌باشد.

 بهره‌مندی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه به صورت حضوری و مجازی، برگزاری دوره‌های آموزشی پیوسته مناسب با گروه‌های سنی مختلف، اعطاي گواهی مورد تایید حوزه علمیه خراسان، برگزاری اردوهای علمی، فرهنگی و تفریحی و همچنین ارائه کتب و جزوات مناسب با دوره‌های مختلف، از جمله مزایای شرکت در این دوره می‌باشد.

کلاس‌ها از ۱۶ تیرماه در محل موقوفه قرآنی خلیفه‌الرحمان، واقع در مفتح ۱۸، علامه طباطبایی ۱، کوچه اول، سمت راست، پلاک ۳۵۳ برگزار خواهد شد.

متقاضیان جهت ثبت‌نام در این دوره، مشخصات خود را(نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره تماس) به شماره ۰۹۱۵۹۸۲۲۷۹۲ ارسال نمایند.

 

گفتنی است؛ علاقه‌مندان جهت اطلاع از برنامه‌های پایگاه شماره ۲(کانون قرآنی مدرسه تابستانه دعبل) به آدرس اینترنتیhttps://www.hozehkh.com/OneEntry?id=44219 مراجعه نمایند.


كد خبر: 44250  |  تاریخ درج خبر: 1401/04/10  |  کد خبرنگار: 185854  |  نام خبرنگار: فهيمه قربانيان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا