اردوی جهادی در 25 روستای محروم تربت‌‎جام برگزار شد

اردوی جهادی در 25 روستای محروم تربت‌‎جام برگزار شد
مسئول فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه نرجس(س) تربت جام، از برگزاری اردوی جهادی در 25 روستای ‌کاریزنو و نصرآباد تربت‌جام، در راستای محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم محروم این مناطق خبر داد.

 اُدیسه پروانه در گفتگو با خبرگزاری حوزه علمیه خراسان اظهارکرد: به همت گروه‌های جهادی نرجسیون(س) تربت‌جام، محدثه، عالمه و نرجس(س) مشهد و با همکاری قرارگاه بسیج اساتید، طلاب و روحانیون خراسان رضوی و بسیج سازندگی تربت جام، اردوی جهادی، با شعار»می‌سازیم تا ساخته شویم»، به مدت10روز از  جمعه 31 تیرماه الی 7 مردادماه 1401 برگزار شد.

وی ادامه داد:این اردوی جهادی با حضور 55 نفر از مُبلغات، جهادگران‌درمانی، نقاش و.. از شهرهای ‌تهران، اصفهان، مشهد، فریمان و تربت‌جام، با محوریت فعالیت‌های فرهنگی، عمرانی، درمانی و طب سنتی، مشاوره گروهی و فردی، مباحث تربیتی، هنری،کار با کودک، ساخت خانه عالم، حمام و سرویس بهداشتی برای نیازمندان و... در 25روستای ‌کاریزنو و نصرآباد به صورت تمام وقت، در راستای محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم محروم این مناطق ارائه شد.

مسئول فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه نرجس(س) تربت‌جام افزود: روستاهای‌کمرغاوه، کاریزنو، رباط، کاریزان، آندای، کلاته‌ آقامحمدخان، زوادرعلیا، قوزغاوه، حسنک، چنار، بدستان، مخالفگاه، مومن‌آباد، کلاته‌بزرگ، نصرآباد، سمسرا، بردو، سمرغاوه، کلاته سفید، شوراب، قنداب، قندک، سماغچه، آغل کمر، درازاب، و ابدال‌آباد، روستاهای اعزام مُبلغ در این اردوی جهادی می‌باشند.


كد خبر: 44813  |  تاریخ درج خبر: 1401/05/15  |  کد خبرنگار: 231445  |  نام خبرنگار: فرزانه غروبي
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا