فراخوان ثبت اطلاعات طلاب ورزشکار اعلام شد

فراخوان ثبت اطلاعات طلاب ورزشکار اعلام شد
اولین فراخوان ثبت اطلاعات طلاب ورزشکار با عنوان «حیات» از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان منتشر شد و مهلت ثبت اطلاعات در این فراخوان به مدت یک‌ماه تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، نخستین فراخوان ثبت اطلاعات طلاب ورزشکار در قالب‌های «اطلاعات عمومی ورزشی»، «باشگاه‌های ورزشی» و «اطلاعات تخصصی ورزشی» از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی این حوزه(مدیریت اخلاق و فرهنگ) منتشر شد.

شناسایی و ارتباط طلاب ورزشکار با یکدیگر و تشکیل کانون‌ها و انجمن‌های ورزشی با هدف کار تشکیلاتی، ثبت سوابق ورزشی در پرونده طلاب، حمایت از طلاب ورزشکار و باشگاه‌های فرهنگی ورزشی طلبگی، واسپاری رویدادها، جشنواره ها و مسابقات ورزشی حوزه به طلاب ورزشکار تجلیل سالیانه از فعالین و برترین‌های ورزشی و معرفی به سایر نهادها، شناسایی و تشویق استعدادهای برتر ورزشی و حمایت از رشد و پیشرفت آنها، عضویت در هیئت‌ها و کانون‌های فرهنگی ورزشی حوزه علمیه خراسان و شرکت در فعالیت‌ها و برنامه‌های ورزشی از مزایای شرکت در این فراخوان می‌باشد.

شایان ذکر است؛ طلاب ورزشکار تا ۲۰ مردادماه سال جاری مهلت دارند، جهت ثبت‌نام به پرتال طلبگی خود(سامانه طلاب(طلوع)/ سایر/ سوابق و رزومه) مراجعه نمایند.


كد خبر: 54069  |  تاریخ درج خبر: 1403/04/20  |  کد خبرنگار: 185854  |  نام خبرنگار: فهيمه قربانيان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا