امروز: سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

مسابقه کتابخوانی چراغ راه در سه مرحله برگزار می شود


این مسابقه با محوریت کتاب «بدان ایّدک الله» برگزار می شود و در هر مرحله به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مسابقه کتابخوانی «چراغ راه» به همت اداره فرهنگي تربيتي  معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان و با محوریت کتاب «بدان ایّدک الله» در سه مرحله برگزار می شود.
طلاب برای شرکت در مرحله اول این مسابقه تا تاریخ دهم آبان ماه فرصت دارند ضمن مطالعه دقیق کتاب، بیست سؤال چهار گزینه ای را طرح و به دبیرخانه مسابقات به نشانی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، طبقه همکف، اتاق 111 ارسال نمایند.
بر اساس این گزارش از تاریخ بیستم آبان ماه مجموعه ای از سوالات پیرامون محتوای کتاب از طریق دبیرخانه مسابقه و یا مسئولین فرهنگی مدارس علمیه در اختیار طلاب علاقه مند قرار می گیرد و طلاب با پاسخگویی به این سوالات تا تاریخ دهم آذرماه در مرحله دوم مسابقه کتابخوانی «چراغ راه» شرکت می کنند.
هم چنین سومین مرحله این مسابقه در تاریخ بیست و یکم دی ماه به صورت سراسری در کلیه مدارس علمیه استان برگزار می شود.
لازم به ذکر است که شرکت هر طلبه در هر سه مرحله مسابقه کتابخوانی «چراغ راه» بلامانع است و در هر سه مرحله به افراد برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
گفتنی است کتاب «بدان ایّدک الله» حاوی مجموعه نصایح رهبر معظم انقلاب به طلاب حوزه های علمیه می باشد و جهت دریافت آن می توان به دبیرخانه مسابقه یا مسئولین فرهنگی مدارس علمیه مراجعه کرد.
 


كد خبر: 18521  |  تاریخ درج خبر: 96/07/17  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا