ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حوزه علمیه خراسان تاثیرات چشمگیر و بسزایی بر زندگی مردم داردمسئول کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد مقدس با بیان این که بدون شک حوزه علمیه خراسان تاثیر غیر قابل کتمانی بر زندگی مردم دارد، گفت: متاسفانه امروز قدری فاصله و شکاف میان نسل جوان و قدیم بیش تر شده که می بایست اندیشمندان حوزه این را دریابند.

سید محسن حسینی کیا، مسئول کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد مقدس، در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب، در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با بیان این که حوزه به لحاظ تاریخی و فرهنگی یکی از موثرترین مراکز و نهادها بوده و عملا تاثیر عمده ای را در زندگی مردم و تاریخ و فرهنگ آنان گذاشته است، گفت: این نقش حوزه کماکان جریان دارد و گرچه ممکن است قالب آن عوض شود اما در عين حال به حوزه علميه مراجعه مي شود.
وی با بیان این که بدون شک حوزه علمیه خراسان تاثیر غیر قابل کتمانی بر زندگی مردم دارد، تصریح کرد: متاسفانه امروز قدری فاصله و شکاف میان نسل جوان و قدیم بیشتر شده است که می بایست اندیشمندان حوزه در اين زمينه ارائه طريق كنند زيرا این نیاز امروز به شدت احساس می شود که این دو نسل باید با یکدیگر تفاهم دوجانبه داشته و گفتمان یکدیگر را درک کنند.
مسئول کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد افزود: این حضور نمایشگاهی حوزه علمیه خراسان عملا توانسته است ارتباط مثبت خوبی را با مردم برقرار کند.

حسيني كيا با اشاره به لزوم توجه به ارائه كتاب هاي تخصصي ويژه طلاب از سوي حوزه علميه خراسان، ارائه مشاوره هاي تخصصي در عرصه هاي گوناگون را از كارهاي بسيار خوبي دانست كه از سوي اين حوزه در نمايشگاه كتاب براي عموم مردم انجام شد.

 


كد خبر: 35974  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/15  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا