ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

چشم‌انداز خوبی برای حوزه علمیه خراسان تصور می‌شودفرمانده انتظامی خراسان رضوی، گفت: طلاب حوزه علمیه خراسان خدمات متنوعی را در نمایشگاه بر اساس نیاز اجتماعی مردم ارائه می کنند و رویکرد حوزه علمیه نسبت به گذشته تغییرات محسوسی داشته است.

سردار محمدکاظم تقوی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی، در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، ضمن اشاره به غرفه‌های مشاوره‌ای و انتشارات این حوزه گفت: آنچه در این غرفه‌ها ارائه شده، تازگی داشت و عملاً بازدید بابرکتی برای مخاطبان از مجموعه نمایشگاه کتاب صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه رویکرد حوزه نسبت به گذشته در بدنه‌های اجتماعی تغییر کرده و چشم‌انداز خوبی را در این حرکت می‌بینم، تصریح کرد: طلاب حوزه علمیه خراسان خدمات متنوعی را در نمایشگاه بر اساس نیاز اجتماعی مردم، ارائه می‌کنند که این بسیار ارزشمند است.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به ورود حوزه علمیه خراسان در ابعاد مختلف به موضوعات متنوع روز جامعه خاطرنشان کرد: اینکه حوزه علمیه خراسان در فضای بیست‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد به ابعاد و شئون موردابتلای جامعه ورود کرده بسیار ارزشمند است و بر این اساس فضای کلی نمایشگاه کتاب را بسیار شایسته و با استقبال گسترده و وسیع مردم ارزیابی می‌کنم. 


كد خبر: 35983  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/15  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا