ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
دین خود را به شهدا ادا کنیم (14)

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: باید با انجام رسالت و وظایف خویش، دین خود را به شهدای انقلاب، دفاع مقدس و نظام اسلامی ادا کنیم.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
تقدیر از تلاش های حوزه علمیه خراسان در همکاری با هوانیروز

مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه پنجم رزمی هوانیروز مشهد از همکاری و حضور مبلغان حوزه علمیه خراسان با این پایگاه در قالب حلقه های معرفت تقدیر کرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مدیون رشادت‌های دوران دفاع مقدسیم (12)

فرمانده پایگاه پنجم رزمی هوانیروز مشهد اظهار کرد: امنیت امروز کشورمان به خاطر ایستادگی رزمندگان در برابر رژیم بعثت است و ما مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های آن دوران هستیم.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
دفاع مقدس، یادآور حادثه‌ی عاشورا است (11)

مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد، گفت: یادآوری دفاع مقدس، یادآوری ارزش‌ها و تربیت شخصیت‌هایی است که برای ما حادثه عاشورا و اصحاب امام حسین(ع) را عینیت بخشید.

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مساله محور بودن موضوع کتاب ها، تحول پژوهشی در حوزه است

مدیر حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه مساله محور بودن موضوعات کتاب ها، نشان‌دهنده‌ی تحول پژوهشی در این حوزه است، تاکید کرد: البته مطالب مطرح شده نباید در قالب کتاب خلاصه شوند، بلکه این مسائل و موضوعات باید در بخش های مختلف حوزه به کار گرفته شده و از آنها بهره برداری مثبت صورت گیرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
حوزه های علمیه باید به جنگ با آسیب های فضای مجازی بروند

مدیر حوزه علمیه خراسان تاكيد كرد: حوزه های علمیه باید به جنگ با آسیب های فضای مجازی بروند و دشمن را عقب رانده و میدان را در اختیار متدینان قرار دهند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
نباید در علم و محتوا متوقف شد

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: کتاب های درسی باید تمام استانداردهای یک متن را داشته باشند و البته جامع، روان، ساده و قابل فهم باشند و از طرفی می ‌بایست به کتاب درسی نگاه علمی داشت.

۱۳۹۹/۰۶/۲۷
نگاه گفتمانی تحول در حوزه خراسان جایگاه خودش را پیدا کرده است

مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه فعالیت های تحولی این حوزه برای رسیدن به پاسخگویی نیازهای نظام، جامعه و بین الملل است، گفت: این نگاه گفتگانی و عمل تحولی جایگاه خودش را پیدا کرده و مطالبات طلاب نیز تحول خواهانه است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲
بیانیه مدیر حوزه علمیه خراسان در محکومیت هتک حرمت به قرآن

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی هتک حرمت به قرآن کریم در یکی از کشورهای اروپایی را محکوم کرد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲
مدرسه سازی با رویکرد مردمی

مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به فعالیت های خوبی که در این حوزه در زمینه ظرفیت سازی و معیشت طلاب برداشته شده، مدرسه سازی را با رویکرد مردمی بودن و انجام رسالت حوزوی خدمت اجتماعی مورد تاکید قرار داد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
استفاده از فناوری های روز، زمینه ای برای ورود به تبلیغ جهانی است

مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه به مقتضای اینکه اسلام، مکتبی جهانی است، فعالیت های حوزوی نیز باید فراگیر باشند، گفت: استفاده از فناوری های روز، گامی در جهت حرکت بین المللی است که در این حوزه تقویت شد.

۱۳۹۹/۰۶/۱۶
مباحث مرتبط با زنان در جامعه، مظلوم واقع شده است

مدیر حوزه علمیه خراسان خاطرنشان کرد: با حرکت جدیدی که در این حوزه شکل گرفته، موضوعات فردی، عمومی و اجتماعی زنان به صورت ریشه ای پاسخ داده می شوند.

۱۳۹۹/۰۶/۱۳
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی ارتحال آیت الله سید عبدالجواد علم الهدی

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال آیت الله آقاي حاج سید عبدالجواد علم الهدی را تسلیت گفت.

۱۳۹۹/۰۶/۰۱
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی ارتحال آیت الله تسخیری

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال آیت الله آقاي حاج شیخ محمدعلی تسخیری را تسلیت گفت.

۱۳۹۹/۰۵/۲۸
صیانت از حوزه وظیفه ای همگانی می باشد/ انجام درست کارها، حافظ صیانت است

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: استمرار، استحکام و آسیب ناپذیری حوزه در گرو انجام مسئولیت ها و وظایف با توجه به اصول حرکت انقلابی و تحولی در حوزه علمیه و مبتنی بر مطالبات مقام معظم رهبری است

۱۳۹۹/۰۵/۲۷
بالا